Tahiri mban “fjalimin” e veçantë me dy djemtë: Jo keq si i pari

schedule18:34 - 6 Shtator, 2020

schedule 18:34 - 6 Shtator, 2020

Prej dy vitesh tashmë, që prej nisjes së procesit gjyqësor kundër tij, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është tërhequr nga skena politike.

Kështu, hapësirën e tij në mediat sociale e zënë postimet rreth udhëtimeve që bën apo çaste nga jeta familjare.

Së fundmi ai ka postuar një video ku duket në shoqërinë e dy djemve të tij. Së bashku me Golikun dhe Drinin, Tahiri japin një “fjalim domethënës”.

Bashkë me videon, ish-ministri shkruan: “Fjalimi i parë jo keq.” s.b/abcnews.al/