Sulmohet një futbollist i Premier League së bashku më të dashurën e tij, grabitësit futën brenda shtëpisë dhe i torturojnë

schedule11:22 - 23 Tetor, 2021

schedule 11:22 - 23 Tetor, 2021

Një futbollist i Premier League është sulmuar  nga disa persona të maskuar, të cilët janë futur në shtëpinë e tyre.

Emri i lojtarit nuk bëhet akoma i ditur. Siç raportohet nga “The Sun”, futbollisti ishtë së bashku me të dashurën tij brenda në shtëpi kur grabitësit i kanë sulmuar.

Personat e maskuar janë surprizuar nga prezenca e lojtarit dhe të dashurës së tij dhe menjëherë i kanë lidhur dhe torturuar, duke iu grabitur gjërat më me vlerë të tyre. /f.a/abcnews.al