Starova: Skënderbeu ka ekip “baby”, ja pse kanë oshilacione në rezultate

schedule23:55 - 23 Janar, 2020

schedule 23:55 - 23 Janar, 2020

Sulejman Starova është rikthyer në Pressing dhe batutat, nuk ia ka harruar. Në emisionin e drejtuar nga Gerti Carçani dhe Einxhel Shkira, Starova është një nga të ftuarit e përhershëm dhe me rikthimin e Superiores, janë rikthyer dhe batutat e tij.

Pasi foli për ekipet pretedente për kampion, Starova u ndalua dhe tek ekipi i Skënderbeut. Bobi tha se ekipi korçar ka oshilacione në rezultat, pasi kanë një skuadër shumë të re në moshë, madje duke iu vënë dhe një mbiemër epik, ekip “baby”.

SKËNDERBEU – “Oshilacionet te Skënderbeu janë sepse ka ekip “baby”. Ka ekip të ri, Gripshi luan vetëm dy sezone titullar në Superiore. Erdhi Imami tani, kemi Bregun, Pollozhanit. Pra, shumë pak senatorë. Nuk është e vërtetë që Skënderbeu është kockë e fortë në shtëpi, pasi e ka mundur Laçi, Ballshi. Është skuadër e re, prandaj ka oshilacione. Penalltia ishte 100%, faj i Pollozhanit”./abcnews.al