Sot është një ndër figurat më të lakmuara të showbizit, e njihni vogëlushen shqiptare në foto?

schedule11:20 - 29 Shkurt, 2020

schedule 11:20 - 29 Shkurt, 2020

Vogëlushja në foto është vetëm 4 vjeç, shumë e ëmbël dhe e qeshur, por nuk do ta besoni se ajo është sot një ndër vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar.

Ajo është Flaka Krelani dhe këngëtarja e ka shpërndarë vetë foton nga fëmijëria e saj duke surprizuar fansat.

“Baby Flaki #4”, shkruan Flaka krah fotos./abcnews.al