Si të vishni pantallona lëkure gjatë gjithë orëve të ditës

schedule17:16 - 21 Nëntor, 2021

schedule 17:16 - 21 Nëntor, 2021

Jeni një nga femrat që tashmë keni arritur të pajisni garderobën e tyre me një ose më shumë pantallona lëkure, por nuk dini t’i kombinoni siç duhet?

Apo e admironi këtë trend në Instagram, por ende nuk keni arritur ta vishni?

Çfarëdo kategorie që i përkisni, kjo temë ju intereson, pasi përfshin nga njëra anë 10 këshilla stilimi për të hequr pamjen tuaj dhe nga ana tjetër 10 pantallona lëkure të ëndrrave për t’i shtuar koleksionit tuaj.

Ne do t’ju tronditim

Gjithçka fillon me një pamje totale prej lëkure! Vini bast në një kostum lëkure ose në mënyrë alternative dy pjesë të ndryshme lëkure (pantallona dhe xhaketë ose këmishë oversize) dhe kombinojini ato me çizme dhe një T-shirt të bardhë.

Zgjedhja e duhur

Lërini për pak mënjanë pantallonat e zyrës dhe zëvendësojini me pantallona lëkure në vijë të drejtë. Ne mbajmë xhaketën, si dhe këmishën. Në vend të takave klasike të të gjitha kohërave, zgjidhni çizme lëkure me taka delikate./abcnews.al