Si rrallëherë, Çiljeta shfaqet në krah të partnerit të saj

schedule15:20 - 27 Qershor, 2020

schedule 15:20 - 27 Qershor, 2020

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizzit shqiptar. Dyshja pranoi lidhjen publikisht, pas një kohe të gjatë që përfliteshin nëpër media për romancën e tyre.

Madje, para pak ditësh ata u bënë sërish kryefjalë e mediave rozë se dyshja është në pritje të fëmijës së tyre të parë por këto spekulime nuk zgjatën shumë pasi ishte vetë këngëtarja e cila përmes një postimi në Instagram hodhi poshtë lajmet, duke thënë:

“Faleminderit që na zgjuat me këtë lajm kaq të bukur, por jemi ende tek pika e bardhë e penalltisë nuk kemi mbërritur tek goli. Kur të shënojmë do e ndajmë me ju panenkën më të bukur të jetës, siç kemi bërë gjithmonë, ju uroj fundjavë të mbarë”.

Ata kanë qenë shumë të rezervuar përsa u përket postimeve në krah të njëri-tjetrit, por së fundmi ka qenë këngëtarja e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video, ku shfaqet së bashku me Albanin në makinë.

 

View this post on Instagram

 

Se e kemi shoferin serioz ne timon? A+Ç=❤️❤️

A post shared by ? Ç?????? ??????? ? (@ciljetaxhilaga) on

“Se e kemi shoferin serioz ne timon? A+Ç=❤️❤️”, ka shkruar Çiljeta krahas videos, ku nuk kanë munguar as komentet pozitive për dyshen. /abcnews.al