Si në filma, kjo shenjë e horoskopit do të bënte gjithçka për partnerin

schedule12:06 - 11 Shtator, 2020

schedule 12:06 - 11 Shtator, 2020

Të gjithë duam një partner, të cilin ta kemi gjithmonë në krahë dhe të bënte gjithçka për ne.

Megjithatë jo të gjitha shenjat e Horoskopit na e mundësojnë një dashuri ëndrrash. Por si gjithmonë, ka përjashtim nga rregulli dhe bëhet fjalë për shenjën e Demit.

Kjo shenjë nuk bie lehtë në dashuri, aman kur bie nuk heq kurrë dorë nga personi që ka në krahë. Një nga mënyrat për ta kuptuar që partneri juaj i shenjës së Demit është kokë e këmbë i dashuruar me ju është sepse ai do t’ iu mbulojë me dhurata.

Demat bëjnë plane afatgjata dhe janë shumë romantik edhe pse mund të mos të duken. l.k/abcnews.al