Si do të duken VIP-at shqiptarë kur të plaken?

schedule13:17 - 17 Korrik, 2019

schedule 13:17 - 17 Korrik, 2019

Aplikacioni i bërë viral ne rrjetet sociale ka joshur aktorë të politikës dhe artit shqiptar.

Ish-ministri i brendshem Saimir Tahiri ka ironizuar më këtë aplikacion në profilin e tij, shtyrjen e seancës gjyqësore ditën e sotme, duke thene se:

Duke pritur gjyqin….????
Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te (sot) se Prokuroria kishte humbur ca letra e nuk i gjente dot. Letrat me te cilat kerkoi arrestimin tim ne parlament, sot i kishin humbur. 
QESHARAAAAAKE!!!!!
Shty e shty e shty…por dita ime nuk largohet dot ???.”, shkruan Tahiri.

Ndërsa kantautori i njohur Alban Skënderaj ka dilemën nëse fansat do ta duan po  njëlloj pas shumë vitesh, ja cfarë shkruan ai për fansat:

“A do me doni njesoj edhe kur te jem 75? ?❤️”, shkruan kantautori.

Aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamqi do të duken tepër interesant.

Aktori simpatik i humorit Bes Kallaku thotë se:

“Se me ke ngjaj kur te shkoj ne kte moshe??? ?. Si George Clooney thot Ija. ?”

Aplikacioni nuk ka kursyer edhe Kryeministrin Rama, pamja e të cilit do të jetë kjo:

Aplikacioni është shpërndarë me shpejtësi duke kuriozuar të gjithë VIP-at shqiptar./abcnews.al