Shpat Kasapi feston përvjetorin e parë të fejesës, ndan foton nga dita e veçantë

schedule18:23 - 24 Dhjetor, 2021

schedule 18:23 - 24 Dhjetor, 2021

Sot është një ditë e veçantë për Shpat Kasapin dhe partneren e tij Selvijen. Çifti festojnë 1 vjetorin e fejesës së tyre dhe padyshim nuk kanë munguar dedikimet publike.

Shpati ka publikuar një foto pranë Selvijes në Instagram, krahas së cilës ka shkruar “Me dashurinë time. Gëzuar përvjetorin”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85)

Ndërsa, Selvija ka publikuar gjithashtu një foto, por me përshkrimin “Përvjetori i parë i fejesës”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SELVIJE JAO KASAPI (@selvije.jao)

Kujtojmë që çifti pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë, pasi partnerja e këngëtarit është në pritje të ëmbël./abcnews.al