Shkrumbohet magazina me ambalazhe në Vorë

schedule23:24 - 28 Janar, 2022

schedule 23:24 - 28 Janar, 2022

Një magazinë me lëndë drusore dhe ambalazhe e një fabrike me pije alkoolike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme rreth orës 22:45, në rrugën dytësore Vorë-Tiranë.

Policia njofton se në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

/Abcnews.al