Shkodër, makina përplas të moshuarin për vdekje

schedule11:03 - 19 Tetor, 2018

schedule 11:03 - 19 Tetor, 2018

Një i moshuar ka humbur jetën për shkak të një aksidenti rrugor paraditen e sotme në aksin Shkodër-Mjedë. Mësohet se një makinë ka goditur një 70 vjeçar, që udhëtonte me motor. Drejtuesi i mjetit e ka transportuar në spital 70 vjeçarin Njac Rroku dhe është larguar. Por i moshuari ka ndërruar jetë, për shkak të plagëve të rënda. Pak orë pas ngjarjes policia ndaloi drejtuesin e mjetit, që aksidentoi për vdekje 70 vjeçarin. /abcnews.al