Shijak, gjendet trupi 31 vjeçarit të mbytur dje në rezervuar

schedule11:59 - 30 Qershor, 2019

schedule 11:59 - 30 Qershor, 2019

Është gjetur sot trupi i 31 vjeçarit të mbytur dje në rezervuar në Maminas. Policia njofton se trupi i pajetë u gjet nga Polumbarët e Forcave RENEA dhe gjatë këqyrjes nuk u konstatuan shenja dhune

Njoftimi i Policisë

Më datë 29.06.2019, në Rubjek, Shijak, shtetasi A.A.,31 vjeç, banues në Maminas është mbytur në rezervuar.

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme nga Polumbarët e Forcave Renea,u gjet trupi i pajetë , ku gjatë këqyrjes nuk u konstatuan shenja dhune. /abcnews.al