Sherr mes të rinjve në Maliq, kapen me hunj e sende të tjera të forta

schedule22:11 - 1 Shtator, 2020

schedule 22:11 - 1 Shtator, 2020

Disa të rinj janë konfliktuar mbrëmjen e së martës në fshatin Libonik të Maliqit.

Abcnews.al mëson se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45 minuta. Nga raportimet e para bëhet e ditur se dy të rinj janë konfliktuar brenda një lokali e me pas ngjarja ka agravuar. Ata kanë përdorur hunj dhe mjete të tjera të forta.

Autorët kanë bërë rezidencë ndaj policisë e cila i shoqëroi në komisariat. /abcnews.al/