Sherr me thika në një shkollë të Korçës

schedule16:12 - 7 Nëntor, 2017

schedule 16:12 - 7 Nëntor, 2017

Një 14 vjeçar, nxënës i një shkolle nëntëvjeçare në Korçë, përfundoi në spitalin rajonal me plagë të shkaktuara me thike. Sipas policisë, ky nxënës është konfliktuar me një tjetër nxenës, në brendësi të ambjenteve të një shkolle 9-vjeçare në Korçë, në të cilën ishin të dy nxënës. I palgosuri, pasi mori mjekimin ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Kurse nga ana e Policisë, u realizua identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar të kësaj ngjarjeje./abcnews.al