Shenjat e Horoskopit që nuk qëndrojnë dot në një lidhje të qëndrueshme

schedule13:20 - 14 Shtator, 2021

schedule 13:20 - 14 Shtator, 2021

Binjakët

Binjakët janë shenja aq kritike saqë është e vështirë të qëndrosh pranë tyre për një kohë të gjatë. Në fakt, nëse jeni në një lidhje me një Binjak, atëherë përgatituni për luhatje. Në të njëjtën kohë, Binjakët kërkojnë aventura dhe ndryshime të shumta. Ai do të largohet nga marrëdhënia kur të ndiejë se nuk ka asgjë më shumë për të ofruar.

Virgjëresha

Megjithëse Virgjëresha dëshiron të jetë në një lidhje të qëndrueshme, nevoja e saj për siguri dhe besim e bën atë të humbasë momentin. Ajo i shqyrton të gjitha të dhënat në detaje derisa të vendosë. Edhe nëse fillon një marrëdhënie, nuk hapet lehtë dhe kërkon të përsosurën, si rezultat i së cilës lodhet dhe përfundimisht nuk qëndron. Largohet nga lidhja shumë shpejt nëse kupton se gjërat po arrijnë një qorrsokak.

Bricjapi

Sado e çuditshme mund t’ju duket, Bricjapi mezi krijon një lidhje. Për të qëndruar, tjetri duhet të plotësojë të gjitha kushtet. Nëse arrin të gjejë këtë person, ndoshta lidhja do të zgjasë pak më shumë, përndryshe jo. Personi që ka përreth do të ndikohet shumë tek Bricjapi në fund të një lidhjeje. Nevoja kontrolluar gjithçka nuk është tipari i tij më i këndshëm. /abcnews.al