Shenja e Horoskopit më e privilegjuar për muajin gusht dhe më me pak fat

schedule10:26 - 28 Korrik, 2022

schedule 10:26 - 28 Korrik, 2022

Astrologia Laura Bilali ka treguar në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit” se shenja më e privilegjuar për muajin gusht do të jetë Luani, pasi është në muajin e vetë.

Ndërsa, sipas saj, shenja më pak e privilegjuar për këtë muaj është Virgjëresha pasi do të jetë në një periudhë melankolike.

“Më e privilegjuara do të jetë Luani. Është në muajin e vetë, por ndikon dhe Jupiteri. Ka për të qenë një muaj fatsjellës në aspektin e dashurisë. Sot që është hëna e re është në Luan dhe do të përmbush dëshirat e Luanit. Ndërsa më pak e priviligjuar do të jetë Virgjëresha se do të jetë në një periudhë melankolike dhe nuk e di se ça do saktësisht”, tha Laura./abcnews.al