Sara Hoxha e pranon hapur sëmundjen nga e cila vuan Ledri

schedule18:59 - 12 Shtator, 2022

schedule 18:59 - 12 Shtator, 2022

Reperi i njohur, Ledri Vula vuan prej disa kohësh nga sëmundja vitiligo, një gjendje në të cilën lëkura humb melaninën. Duket se kjo gjë nuk është problem për Sarën, e cila ka bërë edhe një postim në Instastory.

Ajo ka ndarë një foto ku Ledri ka vendosur dorën e tij tek këmba e saj dhe duken shenjat e lëkurës.

“Vitilgo nuk është dukur asnjëherë kaq cool”, ka shkruar Sara, duke lënë të kuptohet se kjo sëmundje i duket e veçantë./abcnews.al