Rritja e çmimit të ujit me 40%/PD: Kosto për familje e biznese

schedule14:38 - 15 Nëntor, 2017

schedule 14:38 - 15 Nëntor, 2017

Partia Demokratike denoncoi rritjen me 40 % të çmimit të ujit nga Bashkia e Tiranës si kosto e madhe për familjet e bizneset. PD akuzon se po përgatitet aferA korruptive e privatizimit. Akil Kraja deklaroi se ka një shpjegim pse Ujësjellësi, me gjithë abuzimet dhe keqmenaxhimin, rezulton me fitim: kompania thjesht nuk ka kryer asnjë investim./abcnews.al

 

https://youtu.be/eH2w2JRwLfA