Rrëzohet nga lartësia naftëtari, humb jetën rrugës për në spital

15:57 | 11/03/201915:570

Një naftëtar është rrezuar nga lartësia e një pusi nafte në Kuçovë e për pasojë humbi jetën rrugës për në spital. Sipas policisë ai është Agim Gremi 50 vjeç nga Fieri i cili ishte punësuar në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë.

Sipas hetimeve te deritanishme 50 vjeçari kishte hipur në lartësinë e një pusi nafte por pa asnjë kusht sigurie.  Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono