Ronaldo eliminohet nga Superkupa, tifozët “shfryjnë” ndaj tij

schedule21:51 - 26 Janar, 2023

schedule 21:51 - 26 Janar, 2023

Cristiano Ronaldo nuk ka qenë ende i suksesshëm në Arabinë Saudite. Ai nuk ka shënuar në dy ndeshje radhazi, teksa sot Al-Nassr i tij humbi në gjysmëfinale të Superkupës nga Al-Ittihad 3-1.

CR7 bën disa lëvizjes të këmbëve në mënyrë që përfundimisht ta kthejë topin prapa.

Por shumë fansa i kanë kushtuar vëmendje videos më poshtë, madje duke e kritikuar.

Ja disa reagime:

“Pse i bën të gjitha këto mashtrime, pse nuk mund ta kthejë topin? Vërtet nuk e kuptoj”.

“Ai duhet të ketë turp për këtë”.

“Dhe ku është magjia?”

“Pse kjo duket kaq e vështirë?”

“Çfarë është kjo? /G.D abcnews.al/