Romario: Kam bërë seks me gruan time dhe më pas shkova në ndeshje

schedule22:45 - 28 Janar, 2022

schedule 22:45 - 28 Janar, 2022

Ish-sulmuesi brazilian rishikon disa momente të paharrueshme të karrierës së tij në një intervistë për “The Players Tribune”.

Romario de Souza Faria donte të sqaronte disa aspekte të kohës së tij si futbollist profesionist.

Ish-sulmuesi brazilian, i cili shkëlqeu gjatë kohës së tij te Barcelona, ​​foli në një intervistë me letër për The Players Tribune për dashurinë e tij për festa dhe zakonin për të bërë seks para ndeshjeve.

Seksi para ndeshjes: “Është si seksi, e di? Duhet të bësh atë që funksionon për ty. Seksi, për mua, ishte gjithmonë mut. Ndonjëherë, ditën e lojës, unë rrija në shtëpi. Nëse zgjohesha me dëshirë, bëja seks me gruan time dhe pastaj shkoja në ndeshje. Në fushë isha i qetë. /abcnews.al/