Rodrigo De Paul dhe Tini Stoessel u fejuan, çifti del në shesh

schedule13:59 - 27 Prill, 2022

schedule 13:59 - 27 Prill, 2022

Rodrigo De Paul dhe Tini Stoessel janë bashkë. Prej muajsh flitet për këtë ndërlidhës por vetëm tani ka mbërritur konfirmimi që nuk lë më vend për dyshime. Çifti u kap nga paparacët në Ibiza.

Rodrigo De Paul është ndarë së fundmi

Mesfushori i Atletico Madrid u nda nga gruaja e tij Camila Homs vjeshtën e kaluar. Ata i thanë lamtumirë njëri-tjetrit pas 12 vitesh bashkë.

Bombshell! What was the word that Tini Stoessel used to define Rodrigo De Paul in front of her friends: “He has a…” - Nenroll-Nenroll

 

Rodrigo de Paul dhe ish-gruaja e tij, Camila Homs.  Foto: Instagram