Rita Ora kapet mat me Liam Payne

schedule14:57 - 22 Gusht, 2018

schedule 14:57 - 22 Gusht, 2018

Rita Ora është zënë mat në krahët e këngëtarit Liam Payne ditën e djeshme në afterpartyn e MTV VMA. Duke harruar kështu modelen 20 vjeçare më të cilën po shoqërohej, Liam nuk mundi ti mbante duart larg nga Rita, teksa ata po flisnin shumë privatisht me njëri-tjetrin pas performancës së tyre në skenë.

Sipas filmimeve, ata kërcyen dhe pëshpëritën në vesh teksa Rita i fërkohej me ish-anëtarin e bandës së One Direction. Sipas burimeve të afërta me ta, “çifti” thuhet se ka pasur me siguri një eksperiencë romantike.

Liam dhe Rita interpretuan duetin e tyre “For You” në skenë nën brohoritjet e publikut dhe mesa duket kimia mes tyre ka vazhduar dhe përtej skenës.
Këngëtarja shqiptare po shijon suksesin e saj pas rrëmbimit të çmimit “Best Dance” në ceremoninë e madhe të ndarjes së çmimeve MTV VMA për këngën e saj në bashkëpunim me DJ e ndjerë Aviivi “Lonley Together”./abcnews.al