Reperi shqiptar ka një mesazh për adhuruesit: Nuk jeni thjesht dëgjues, por pjesë e familjes

schedule18:17 - 22 Tetor, 2021

schedule 18:17 - 22 Tetor, 2021

Në një kohë fare të shkurtër, S4MM arriti të depërtojë suksesshëm në tregun muzikor duke sjellë një sërë hitesh për publikun. Reperi merr gjithmonë një mbështetje të madhe nga fansat e tij, dhe për këtë arsye, ai ka vendosur t’i falenderojë në një mënyrë të veçantë.

Përmes një postimi në rrjete sociale, reperi nga Tetova shprehet adhuruesit e muzikës së tij nuk janë vetëm dëgjues por gjithashtu pjesë e familjes. “Shenjë falenderimi shkon kundrejt audiencës e cila m’ka motivu që t’sjell kualitet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S4MM (@samirs4m)

Që nga epoka e Medelinës un e kam borxh që tju Falenderoj 142,833,113 Milion her për çdo motivim që kam marë nga dashamirët e muzikës. Ju s’jeni thjeshtë dëgjues, ju jeni pjesë e familjes e cila m’ka dhënë shtytje që ta vazhdoj karrieren time. Ju jeni arsyeja e cila projektet e mia muzikore janë shëndruar në lëvizje.”, ka shkruar ai. /abcnews.al