Regjisori Milto Kutali realizon shfaqjen “Trashëgimtari“ me artistët e rinj

schedule17:49 - 15 Maj, 2018

schedule 17:49 - 15 Maj, 2018

Profesori dhe regjisori Milto Kutali duke ditur vështirësitë e artistëve të rinj ai bën pjesë të projekteve artistike komedinë “ Trashëgimtari“ të Arben Iliazit, duke ua besuar studentëve të tij . Ai mendon të realizojë edhe një turne në rrethe me këtë shfaqje. /abcnews.al