Rama uron ndjekësit me pamjet e plantacionit të ri shegësh në Divjakë

schedule09:03 - 21 Shkurt, 2018

schedule 09:03 - 21 Shkurt, 2018

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të urojë ndjekësit e tij në facebook me pamje të një plantacioni të ri shegësh mbi tokat e Divjakës.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje spektakolare të një plantacioni të ri shegësh që ka lindur mbi tokat e kripëzuara të Divjakës, si pjesa e parë e një projekti të madh transformues aty ku deri dje nuk mbillej dot asgjë, ju uroj një ditë të mbarë ??” s”- shkruan Kryeministri