Rama uron besimtarët për festën e Shën Kollit: Dashuri, shëndet dhe zemrën plot këtë dhjetor

schedule08:22 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 08:22 - 6 Dhjetor, 2021

Me një foto nga kisha e Shën Kollit në Hoçisht të Korçës duke uruar festën e Shën Kollit.

Rama shkruan se uron që kjo festë të sjellë sa më shumë shëndet dhe zemrën plot këtë dhjetor.

“Mirëmëngjes kjo javë nis në një ditë të bekuar, me festën e Shën Kollit ku ju uroj shumë dashuri, shëndet dhe zemrën plot këtë dhjetor * Kisha e Shën Kollit në Hoçisht, Korçë”, shkruan Rama. m.v/Abcnews.al