Rama publikon pamjet nga parku i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel

schedule08:00 - 17 Tetor, 2021

schedule 08:00 - 17 Tetor, 2021

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar pamjet e parkut të rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një të diel të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij./abcnews.al/