Rama për reformën në drejtësi: Mjafton të dëgjosh kritikët

schedule12:30 - 22 Korrik, 2019

schedule 12:30 - 22 Korrik, 2019

Ka reaguar edhe Kryeministri Edi Rama, që në një postim në Twitter  ku shkruan:

“3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi,mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane. Krenar për PS dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen, përfundon njoftimi që mbyllet me ikonat e flamujve të Shqipërisë, SHBA e BE”.  /abcnews.al