Rama në FB: Ja si të pajiseni sot me çertifikatë

schedule08:48 - 9 Shkurt, 2018

schedule 08:48 - 9 Shkurt, 2018

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e sotme me urimin për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, me pamjet nga radhët e gjata në zyrat e gjendjes civile, si pritej për një çertifikatë dhe si funksionon sot, për ta printuar atë vetë online.

“MIRËMËNGJES ?dhe me këto pamje të radhëve në zyrat e gjendjes civile dje dhe lehtësisë për t’u pajisur me një çertifikatë sot, ju uroj një ditë të mbarë ?”- shkruan Rama./abcnews.al