Rama e Basha në kërkim të peshqve të mëdhenj

schedule16:12 - 10 Shkurt, 2018

schedule 16:12 - 10 Shkurt, 2018

Mes arrestimeve që kanë nisur nga radhët e LSI-së dhe akuzave reciproke për frikë e kapje të drejtësisë, Edi Rama e Lulzim Basha po e ushqejnë debatin publik me tension e mungesë konsensusi. Cili ka frikë nga reforma në drejtësi? Detajet na i sjell Mimoza Koçiu me Politika në ABC News./abcnews.al