Rama drekoi me familjen Lipa në Vlorë, babai i Duas me lëvdata: Një njeri me sharm

schedule15:04 - 27 Korrik, 2021

schedule 15:04 - 27 Korrik, 2021

Kryeministri Edi Rama ka drekuar me familjen e Dua Lipës në Vlorë. Ka qenë babai i këngëtares me famë botërore, Dukagjin Lipa i cili ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale, ku shihet me kreun e qeverisë.

“Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me sharm të pastër”, ka shkruar Lipa krahas fotove të shkrepura nga vetë këngëtarja. Kujtojmë që prej disa ditësh. Dua ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

/abcnews.al