Rafa Benitez flet me bindje: Serie A do ta fitojë Inter ose Juventus

schedule09:57 - 11 Gusht, 2022

schedule 09:57 - 11 Gusht, 2022

Rafa Benitez, ish-trajneri i Interit dhe Napolit, flet për sezonin e ri të Serie A dhe jep mendimin se cili klub është favorit

“Inter dhe Juventus janë në rrjeshtin e parë për ta fituar trofeun. Milani është kampion solid dhe në mbrojtje, por dy të tjerët janë superiorë për momentin.

Dhe Roma duket një ekip i rrezikshëm këtë sezon, do të jetë një sezon i bukur”, ka thënë Benitez për “Gazzetta dello Sport”./ h.ll/abcnews.al