PSG harron Skriniarin, francezët hidhen në sulm per mbrojtësin e Leipzig

schedule11:32 - 11 Gusht, 2022

schedule 11:32 - 11 Gusht, 2022

Sipas “L’Equipe”, gazeta franceze e cila është gjithmonë shumë e informuar në lidhje me merkaton, tregon se PSG ka shënjestruar një tjetër mbrojtës.

PSG ka spikatur Mohamed Simakan, mbrojtësin e Leipzig. Lojtari është i mirëpritur nga trajneri Galtier dhe nëse marrëveshja arrihet, ai do të mbyllte fjalimet me Interin për Skriniar./ h.ll/abcnews.al