Pse Anxhela Peristeri nuk i merr prindërit në koncerte?

19:54 | 24/11/201819:540

Prej kohësh, Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është pjesë e shumë koncerteve, por shpesh ajo ua ka “ndaluar” atyre pjesëmarrjen në evente ku ajo këndon. Kështu që edhe në koncertin e saj recital “Reflektim”, ata nuk do të jenë aty dhe kjo vetëm për një arsye.

“Jo nuk do të jenë. Nuk është se ua kam ndaluar unë, por edhe ata vetë preken jashtë mase kur unë jam në skenë, kështu që është më mirë për të dyja palët që mos të jemi në kontakte të tilla”, u shpreh këngëtarja.

Edhe pse ka pasur një interesim të madh për të ndjekur “Reflektimin” e Anxhela Peristerit, ajo ka treguar që nuk do mbajë një natë të dytë. Shkak për këtë janë angazhimet e saj personale megjithatë nëse shikon se do jetë i suksesshëm do të mundohet ta zgjerojë dhe ta realizojë në Pallatin e Kongreseve një ditë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono