Provokuese nga bregdeti, Luana dhe Anxhelina shfaqen me të njëjtat rrobabanjo

schedule13:09 - 2 Gusht, 2020

schedule 13:09 - 2 Gusht, 2020

Moderatorja seksi , Luana Vjollca ka udhëtuar drejt bregdetit, duke konfirmuar kështu se ka nisur pushimet.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto nga jahti, ku shfaqet e veshur me një palë rrobabanjo të bardha dhe shumë në formë.

“Erdhi vapa me gushtin”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Ndërkohë, nga ana tjetër të njëjtat rrobabanjo ka zgjedhur edhe këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, e cila i ka veshur që në qershor të vitit 2019 dhe ka publikuar foto në rrjete sociale.

Ndërkohë, fansat janë vendosur në dilemë se kujt i shkojnë më shumë nga të dyja./abcnews.al