“Provokacija”/ Mustafa Nano tallet me konspiracionin e Spartak Ngjelës

00:14 | 18/01/202000:141

Mustafa Nano në monologun e tij për këtë javë në “Provokacija” është tallur me konspiracionin e avokat Ngjelës për marrëveshjen “Rama-Basha” dhe goditjen që mund t’ju vijë atyre nga SPAK-u.

“Provokacian për sonte po e nis me një kuiz, me një gjëegjëzë. Kam zgjedhur një pasazh nga shkrimi i dikujt, është analizë politike ku thuhen gjëra shumë shumë, shumë të mençura ,veçanerisht që të godasin”, u shpreh ai.

*Ndiqni Monologun e plotë në video

Një koment

  • Armand Azizaj

    24/01/2020 at 14:21

    Kam patur respekt për jo zoti Nano por qëkur nuk ju kundërpërgjigjët një legen avokati që ju erdhi në studio dhe tha “Më mirë me ata prokuror e gjykatës që kishim të korruptuar se me këtë sistemin e ri” ….. shumë koment i keq…. sa për talljen tuaj me Ngjelën ju dhe kazanët e tjerë si puna jote jeni shumë të ndyrë, të poshtër, ose në rastin më të mirë injorant sepse ato që ka thënë dhe thotë Ngjela janë të vërteta dhe kanë dalë. Shumë herë Ngjela nuk përdor gjuhën e duhur por esenca e diskutimit të tinë është superior ndaj tërë juve kazanve të tjerë. Po e mbyll më një shprehje popullore: o fshatar o zemër gurë qytatar nuk bëhesh kurë…. hjade tung …

    Reply

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono