Promovohet libri i pedagoges së “Marshall” Valbona Zeneli

schedule15:30 - 17 Dhjetor, 2017

schedule 15:30 - 17 Dhjetor, 2017

Valbona Zeneli, pedagoge në “Marshall Center” sjell për publikun një libër me 39 artikuj dhe editoriale mbi çështjet e sigurisë europiane, tregtisë dhe Ballkanit Perëndimor. Me një larmi tezash të guximshme dhe provokuese libri ka rrëmbyer vlerësimin e personaliteve brenda dhe jashtë vendit./abcnews.al