Pranvera do të thotë pastel dhe ne kemi pamjet më të bukura të thonjve për ju

schedule14:33 - 12 Mars, 2022

schedule 14:33 - 12 Mars, 2022

Të gjithë e kemi lidhur pranverën me ndryshimet në look, duke festuar fundin e dimrit dhe ardhjen e verës.

Zakonisht ne hapim ngjyrën e flokëve, në çantën e dorës sërish zënë vendin e parë ‘highlighter’ dhe ‘lip gloss’ por edhe formulat e lehta të bazës dhe pudrat.

Në takimin tonë të parë me estetisten në ditët e para të marsit, shikuam paletën e nuancave pastel që i kemi shoqëruar me butësinë që fsheh ky sezon dhe zgjodhëm atë që na pëlqeu më shumë.

E njëjta gjë do të ndodhë edhe këtë vit. Por për të qenë të përgatitur, ne ju tregojmë disa nga manikyrët tanë më të preferuar./abcnews.al