E zeza është tendenca e këtij sezoni për thonjtë

schedule03:20 - 26 Nëntor, 2022

schedule 03:20 - 26 Nëntor, 2022

Sado që ndonjëherë përpiqemi t’i rezistojmë, manikyri i zi do të jetë gjithmonë aty, dinamike dhe mbresëlënëse për të nxjerrë në pah versionin tonë rock.

Mund të shkoni në studion e thonjve me një humor të ndryshëm dhe të preferoni t’u jepni thonjve tuaj një ton kafe ose gri. Por kur zgjedhja e zezë bie në tavolinë, ai pothuajse gjithmonë arrin të fitojë.

Ndoshta sepse është shumë mbresëlënëse, e errët dhe misterioze. Ndoshta sepse jep një fisnikëri që askush tjetër nuk mund ta japë, ose thjesht sepse mendojmë se përputhet me çdo gjë që vendosim të veshim.

Cilado qoftë arsyeja, e zeza do të jetë gjithmonë “mbreti” i dimrit.

E zezë mat, e zezë me shkëlqim, me diamant të rremë, me modele apo çfarëdo tjetër që mund të mendoni.

Ka shumë opsione, të mjaftueshme për të mbuluar stilin dhe personalitetin e secilit prej nesh.

Jemi pak para Krishtlindjeve dhe nevoja për një humor festiv është e madhe.

Mund të zgjidhni çdo ngjyrë që dëshironi, por mos u nxitoni të refuzoni manikyrin e zi. Në këtë mënyrë do të ndiheni festiv, glam chic dhe rock në të njëjtën kohë./abcnews.al