Polonia “e copëtuar” para ndeshjes me Shqipërinë, Santos bën ndryshime në listën e të grumbulluarëve

schedule18:48 - 5 Shtator, 2023

schedule 18:48 - 5 Shtator, 2023

Disa ditë para ndeshjes me Shqipërinë e cila do të luhet në Tiranë më 10 shtator, Polonia po has probleme me gjendjen fizike të lojtarëve.

Pas shqetësimeve fizike të Szczesny, janë shtuar edhe ato të portierit tjetër Skuropsi dhe Zalevski.

Kështu, për t’i zëvendësuar, trajneri portugez Santos ka grumbulluar Grabara dhe Bulkan./ h.ll/abcnews.al