Policia aksion në Krujë, shoqëron disa persona dhe asgjëson disa vatra me bimë narkotike

schedule14:12 - 21 Shtator, 2020

schedule 14:12 - 21 Shtator, 2020

Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në fshatrat e Malësisë së Krujës.

Sipas burimeve jo zyrtare janë asgjësuar më shume se 180 vatra të mbjella me lëndë narkotike.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se janë shoqëruar në polici disa persona./abcnews.al/