Pogba flet pas operacionit: Shkoi mirë, do të kthehem më i fortë

schedule17:21 - 6 Shtator, 2022

schedule 17:21 - 6 Shtator, 2022

Pas operacionit në gju që iu nënshtrua orëve të fundit, Paul Pogba ka dashur të përshëndesë dhe të falenderojë të gjithë fansat e tij që i kanë qëndruar pranë me një mesazh:

“Jam mirë. Operacioni shkoi shumë mirë, tani unë do të shërohem dhe do të rikthehem shumë shpejt. Dëshiroj t’i falenderoj të gjithë për mesazhet dhe mbështetjen dhe t’ju bëj të ditur se mendërisht gjithçka është në rregull.

Unë e mbaj gjithmonë kokën lart, nuk jam vetëm. Unë jam me zotin, faleminderit të gjithë fansave për mbështetjen. Do të kthehem shpejt dhe më i fortë, gjithmonë buzëqesh”, është shprehur Pogba./ h.ll/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba)