Personalitete të botës së artit i japin lamtumirën e fundit regjisorit Mihail Luarasi

schedule18:01 - 31 Tetor, 2017

schedule 18:01 - 31 Tetor, 2017

Artistë, politikanë dhe figura të tjera publike bënë homazhe në nder të regjisorit Mihail Luarasi. Ndarja e tij nga jeta, sipas aktorëve, është një humbje e madhe për teatrin shqiptar.

https://youtu.be/2cxCO3LXheI