Përplasja me dy viktima në Kavajë, banorët e zonës: Sikur u vra djali im, nuk kishte ndodhur ndonjëherë

schedule20:40 - 29 Mars, 2023

schedule 20:40 - 29 Mars, 2023

Banorët të zonës në Kavajë kanë folur pas ngjarjes së rëndë ku mbetën të vrarë shtetasit Altin Rexha dhe Edmond Gosa, si pasojë e një konflikti mes tyre.

Ata shprehen se viktimat kanë pasur konflikte me njëri-tjetrin më parë.

LEXO EDHE: “Ishte me djalin përdore”, dëshmitari për ngjarjen në Kavajë: Patën sherr koti, mirë që nuk më kapi ndonjë plumb

Një prej tyre thotë se në Kavajë nuk ka pas ndodhur kurrë një gjë e tillë, ndërsa një tjetër shprehet se i vjen keq  dhe i duket sikur i është vrarë fëmija e tij.r.t/abcnews.al