Përplaset nga makina, ndërron jetë në spital 46-vjeçari

schedule20:37 - 20 Tetor, 2019

schedule 20:37 - 20 Tetor, 2019

Një drejtues motoçiklete humbi jetën këtë të diel si pasojë e përplasjes me një automjet. Ngjarja e rëndë ndodhi rreh orës 18:45 në Farkë.

“Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital, drejtuesi i motoçikletës shtetasi L. M”, thotë policia në një njoftim.

Gjithashtu uniformat blu bëjnë të ditur se drejtuesi i mjetit, E.Ç., është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Ndërkohë, policia rrugore po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të aksidentit./abcnews.al