Përplaset autobusi i punëtorëve me një makinë në aksin Gramsh-Moglicë

10:39 | 14/07/201810:390

Një automjet është përplasur me një autobus i cili po transportonte punëtorët e HEC-it Moglicë. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Gramsh –Moglice ne vendin e quajtur “Kthesa e Bersnikut”.

Si pasojë e kësaj përplasje tronditja ka qenë e madhe, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila po punon për përcaktimin e shkaqeve të këtij aksidenti.

Paraprakisht dyshohet humbje e kontrollit të drejtimit të automjeteve. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono