VIDEO/ Dy të plagosur rëndë nga aksidenti në “Rrugën e Kombit”

schedule15:22 - 31 Tetor, 2019

schedule 15:22 - 31 Tetor, 2019

Dy automjete janë përplasur në dalje të Milotit përgjatë Rrugës së Kombit.

Drejtuesit e dy mjeteve kanë marrë plagë dhe janë dërguar menjëherë në spitalin e Kurbinit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Një mercedez me targa të Kosovës goditi në pjesën e pasme një Hyndai me targa AA 087 VI, ndërsa policia që mbërriti menjëherë në vendngjarje po heton shkaqet e aksidentit. /abcnews.al