Përmbyset makina në Divjakë, dyshohet për të plagosur

schedule20:40 - 27 Korrik, 2021

schedule 20:40 - 27 Korrik, 2021

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Divjakë.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në hyrje të Divjakës një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në fushat që ndodhen aty pranë.

Ndër të tjera si pasojë e përmbysjes së makinës dyshohet se ka dhe të plagosur./abcnews.al