Përmbyset makina në autostradën Levan -Vlorë, dy në gjendje të rëndë

schedule11:59 - 20 Nëntor, 2017

schedule 11:59 - 20 Nëntor, 2017

Dy persona kanë mbetur në gjendje të rënde pasi makina me të cilën po udhëtonin u përmbys në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Panaja dhe sipas policisë mjeti ka qenë me shpejtësi të lartë. Të dëmtuarit u dërguan në spitalin e Vlorës, por gjendje e tyre është e rëndë.

 

Ndërkohë në rrugën Fushë Krujë- Milot katër makina janë perfshire në një aksident dhe një grua në gjendje të rëndë u dërgua në spitalin Ushtarak./abcnews.al

 

https://youtu.be/oSJLXXNF2zc